اسکرابر

اسکرابر

این وسیله برای جداسازی ذرات معلق در انواع گازها استفاده می شود و در میان تمیزکننده های گازی( Gas Scrubbing ) جایگاهی استثنایی دارد . اساس کار این تمیز کننده با جت پمپ یکسان می باشد ، در این سیستم سیال محرک با عبور از نازل های مربوطه به ذرات ریز تقسیم شده و ذرات معلق را جذب می نمایند

مزایا

این تمیز کننده ها نه تنها بدون افت فشار هستند بلکه فشار تولید می کنند. اگراز این تمیزکننده استفاده شود نیاز به تخلیه کننده های مکانیکی ( Ventilator Mechanical ) نیست .

اطلاعات لازم جهت سفارش

۱- جریان جرمی یا حجمی گازی که باید تخلیه شود .

۲-موادی( گازهایی ) که باید جدا شوند .

۳- دما و فشار سیال عامل در ورودی و خروجی .

کاربردها

برای شست و شو یا زدودن گازهای خطرناک مناسب است Jet Scrubber می تواند علاوه بر تمیز کردن محیط از گازهای مضر ، دمای گازرا حتی از ۱۰۰۰ C به دمای سرد مورد نظر برساند .این وسیله همراه با جداساز و مخزن ذخیره مورد استفاده قرار می گیرد . انتخاب مناسب Jet Scrubber، جداساز و مخزن ذخیره به نوع فرآیند بستگی دارد .اگر از جداساز گریزاز مرکز استفاده شود نیازی به اضافه کردن drop separator نیست علاوه بر این جدا ساز گریز از مرکز در سیالاتی که تمایل به تشکیل کف دارند ازتشکیل بیش از حد کف جلوگیری می کند .اگر جدا ساز ثقلی استفاده شود drop separator نیز مورد نیاز می باشد و برای مصارف مختلف به آسانی قابل اصلاح است .

فایل های موردنیاز مشتری:

کاتالوگ محصول

فرم سفارش محصول

با ما تماس بگیرید

  • تلفن تماس: ۰۳۱-۳۶۶۴۲۶۷۹
  • تلفن همراه: ۰۹۱۲۳۳۵۷۷۶۰
  • فکس: ۰۳۱۳۶۶۴۲۶۸۰
  • پست الکترونیک: info@aradjet.com